Provecta

Aktualności

Provecta Waste Management - grafika
03.07.2020
Kolejne zastosowanie preparatu PROVECTA®

Powiedzenie, że „wszystko już było” nie dotyczy naszego produktu. Co chwilę pojawiają się nowe zastosowania dla naszej technologii ALL IN WEB i to nie tylko w zwalczaniu owadów, ale również w radzeniu sobie z innymi problemami. Tym razem w branży gospodarki odpadami.

W jednym z dużych holenderskich zakładów PROVECTA® została na stałe włączona do zabiegu deodoryzacji. Nie dość, że likwiduje natychmiastowo populację much i karaczanów obecnych na przetwarzanych produktach, to jeszcze wpływa na redukcję pyłu, polepszając warunki pracy.

Kalkulator Provecta - grafika
02.07.2020
To ile preparatu mi potrzeba?

Zapraszamy do korzystania z kalkulatora, który w łatwy i szybki sposób pozwoli obliczyć ilość potrzebnego preparatu w zależności od powierzchni czy szkodnika. Jednocześnie pokaże koszt zabiegu po zastosowania Provecty®.

Teraz korzystanie z Provecty® stanie się dużo prostsze, tym bardziej, że kalkulator jest przystosowany również do urządzeniach mobilnych, dlatego zawsze masz go pod ręką.

Screen strony Provecta
02.07.2020
Witamy na nowej stronie preparatu Provecta®

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów z dumą prezentujemy pierwszą polską stronę innowacyjnego preparatu Provecta ®, służącego do fizycznego i zarazem ekologicznego zwalczania owadów.

O wykorzystanej w produkcie innowacyjnej technologii ALL IN WEB, a także o owadach, z którymi tak dobrze sobie on radzi, przeczytacie właśnie tutaj.

Zapraszamy !!!